Certyfikaty i nagrody

Diamenty Forbesa 2011

BMC została laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2011. Program został przygotowany przez magazyn Forbes celem wyróżnienia tych firm, które dobrze radzą sobie w okresie spowolnienia gospodarczego. Na listę Diamentów trafiły firmy najszybciej zwiększające swoją wartość. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza firma została uplasowana na trzecim miejscu w województwie śląskim w kategorii firm z przychodami od 5 do 50 mln PLN.

Gazele Biznesu 2011

Gazele Biznesu - konkurs ten jest organizowany przez magazyn Puls Biznesu i stał się znakiem rozpoznawczym firm o wzrostowej dynamice finansowej. Nagroda ta została przyznana na podstawie obiektywnej analizy wskaźników finansowych BMC, które były wypracowane w latach 2008-2010.

Jakość Roku 2009

Nagroda Jakość Roku 2009 przyznana przez Biznes Raport (Dziennik Gazeta Prawna). W procesie weryfikacji eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. stwierdzili osiągnięcie przez firmę BMC wysokich standardów w odniesieniu do następujących kryteriów:
- cechy świadczonych usług,
- rzetelność i kompleksowość przekazywanych informacji,
- procedury zapewniające sprawne funkcjonowanie organizacji,
- skuteczność prowadzonej polityki jakości,
- zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów oraz realizację celów jakościowych,
- efektywność zarządzania organizacją,
- stopień zadowolenia klientów, pracowników oraz otoczenia społecznego.
Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. W ciągu ostatnich lat konkurs zdobył status Największego Projakościowego Programu Promocyjnego w Polsce. Dziękujemy!

Medal Europejski

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem organizowanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowana usługa musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy oferującej usługę, zdobyte nagrody i certyfikaty. Komisja Weryfikacyjna bierze także pod uwagę czy firma korzysta ze szkoleń, seminariów na temat Unii Europejskiej, konsultacji, analiz prawnych, badań rynku itp. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Wyróżnione usługi charakteryzują się jakością nie odbiegającą od poziomu europejskiego.

Rzetelna firma

Kwestia regulowania płatności przez podmioty gospodarcze jest gwarantem udanej współpracy. Dlatego nasze zobowiązania regulujemy terminowo i tego samego oczekujemy od naszych partnerów w biznesie. Certyfikat Rzetelna Firma otrzymany przez Krajowy Rejestr Długów potwierdza, że naszą politykę terminowego regulowania płatności.

Przejrzysta Firma

BMC została wyróżniona Certyfikatem Przejrzysta Firma, który stanowi potwierdzenie przejrzystości i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa. Certyfikat jest wydawany we współpracy D&B oraz miesięcznika Forbes. Otrzymanie certyfikatu pomaga nam w budowaniu wizerunku rzetelnego przedsiębiorstwa.

Srebrna Nagroda w Konkursie Przedsiębiorstwo na Medal 2009

Srebrna Nagroda w Konkursie Przedsiębiorstwo na Medal 2009. Przedsiębiorstwo na Medal to projekt realizowany przez Magazyn Gospodarczy Rzeczpospolitej. Jest ogólnopolskim konkursem mającym na celu wyróżnienie najlepszych polskich przedsiębiorstw, umocnienie ich wizerunku i pozycji na rynku. Ponadto organizatorzy programu chcą wspierać rozwój firm poprzez promowanie wysokich standardów ich pracy oraz zachęcanie do inwestowania w poprawę jakości usług i towarów. Nasza firma znalazła się w gronie najlepiej ocenionych firm zdobywając Srebrny Medal konkursu.

Nagroda pierwszego miejsca od firmy LG

W kwietniu 2009r. dostaliśmy nagrodę pierwszego miejsca od firmy LG dla najlepszej firmy świadczącej usługi transportowe. Kryteriami oceny były m.in. cena oraz bezpieczeństwo w odniesieniu do kradzieży przewożonych ładunków. Dziękujemy!

Rekomendacja Klubu Business Centre Club

Rekomendacja BCC wydana na okres październik 2011 – październik 2012 zaświadcza o tym, że BMC jest firmą rzetelną, wiarygodną, przestrzegającą zasad etyki kupieckiej i akceptującą zasady kodeksu honorowego.

Najwyższa Jakość Quality International 2010

Konkurs Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania - organizacji mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie. Konkurs ma zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się szczególną dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Podstawą do przeprowadzenia analiz decydujących o wyłonieniu finalistów, w tym naszej firmy w kategorii QI SERVICES są oficjalne dane oraz opinia organizacji biznesowych i gospodarczych, instytucji certyfikujących oraz powołanych ekspertów.